Помогите решить задачу . За 2 год роботи трактора витратив а л пального.На скільки годин роботи вистачить йому 56 л пального, якщо витрата пального загодину однакова ? Склади вираз для розвязуванння задачі та обчисли його значе...

Помогите решить задачу . За 2 год роботи трактора витратив а л пального.На скільки годин роботи вистачить йому 56 л пального, якщо витрата пального загодину однакова ? Склади вираз для розвязуванння задачі та обчисли його значення, якщо а=14.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
а/2 л/ч- расход топлива в час 56:а/2=56*2/а=112/а на столько часов роботи вистачить йому 56 л пального При а=14 112/14=8 - на 8 часов