Помогите решить задачи с физики

Помогите решить задачи с физики11.42 Визначте час, який потрібен для покриття сталевої деталі площею 400 см(кавдратних) шаром хрому завтовшки 36 мкм. Електроліз проходить за сили струму 16 А.

11.43 Скільки часу потрібно для нікелювання металевого виробу площею поверхні 120 см(квадратних), якщо товщина покриття повинна бути 0,03 мкм? Сила струму під час електролізу дорівнює 0,5 А.

11.44 Під час електролізу виділилося 128 г міді (Cu2+). Визначте витрачену енергію, якщо напруга на електролітичній ванні становила 5 В.

16.40 На скільки градусів можна нагріти 1000 тонн води за рахунок енергії, що виділяється під час радіоактивного розпаду 1 г урану? В 1 г урану міститься близько 2,6 * 10(у 21 ступені) атомів Урану. Під час розпаду однога атома Урану виділяється енергія, яка дорівнює 200 МеВ.

18.20 За 2 години поглинена доза опромінення складає 4 мГр. Якою є середня потужність поглиненої дози за цей час?

18.21 У лабораторії є радіоактивне забруднення з потужністю поглиненої дози 2,5 Гр/год. Якою є тривалість безпечного перебування в лабораторії? Вважайте, що коефіæєнт якості радіоактивного випромінювання дорівнює 1.

18.22 Під час ліквідаæї Чорнобильської аварії перебування людини на окремих ділянках зони аварії протягом 10 с призводило до того, що людина отримувала дозу опромінення 1 Зв. Якою була потужність поглиненої дози на цих ділянках? Вважайте, що коефіæєнт якості радіоактивного випромінювання дорівнює 1.

18.23 Безпечною еквівалентною дозою іонізуючого опромінення є 15 мЗв/рік. Якій потужності поглиненої дози для гамма-випромінювання це відповідає?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Надо бы сначала перевести)