Помогите с англ.яз немного плохо, 4) Если надо переведите текст. но надо просто из текста на вопросы ответить.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1) They watched a funny film on TV. 2)The film  finished at 10 o'clock. 3) They cooked a pizza for supper. 4) They listened to their favourite CDs.
Гость
1. They watched a funny film. 2. The film finished at 10 o'clock. 3. They cooked pizza. 4. After supper they listened to CDs.