Помогите с заданиями Wb p 18ex 9,10.

Гость
9. 3) they 4) he 5) it 6) we 7) you 8) it 9) you 10. 2) he 3) it 4) she 5) they
Гость
1. They 2. He 3. They 4. We 5. It 6. It 7. She 1. He 2. It 3. She . They