Помогите сделайте если сможете чтото хотьсделай те составьте отрицательное предложенин и з этих слов

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
she is not going to watch cartoons. is she going to watch cartoons?
Гость
she is not going to watch cartoons. Is she going to watch cartoons? What is she going to watch? Is she going to watch cartoons or films?