Помогите составить диалог по англ.языку на двух учеников. С фразами:What's your name?Where are you from?What do you do?Have we met before?Have you got any brothers or sisters?Is you sister single/married?How old are you?Have yo...

Помогите составить диалог по англ.языку на двух учеников. С фразами:What's your name?Where are you from?What do you do?Have we met before?Have you got any brothers or sisters?Is you sister single/married?How old are you?Have you been living here long?Do you like basketball?Are you new here?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1-Первый участник  2-Второй участник 1.Hi 2.Hello 1.What is your name? 2.My name is (Имя 2 го участника) 2.What is your name? 1.My name is (Имя 1 участника) 2.Okey. How old are you? 1.Im (Тут уже сколько вам лет) 2.Soo,do you like Basketball or any Games? 1 Yeah,I like the basketball. 1.Do you like listening music? 2.Yes.I like listening miusic 1.Okey,Say for me your fauvorite Group 2.My fauvorite group is (Имя группы)