Помогите составить диалог в библиотеке

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
диалог Маши и Саши:  _ Привет Саш.   _Привет Маша.    _ А ты читала книжку про Аленький цветчек?   _нет, про чот там?   _Вот возьми прочитай, очень интересно.   _Спасибо Саша.   _ Ладно  пока мне пра идти домй.   _Мне тже пора. Пока Маш.
Гость
Діалог Анни та Марії. -Привіт Машо! - Привіт Анночку! -Чи ти колись була .. -Марійко , тихіше , ми заважаємо людям!Вибач що перебила. -Нічого . (говорить пошепки) чи ти колись була у Львові? -Ні , а що це? -Це таке гарне прегарне місто , у нас в Києві.На минулих канікулах ми з батьками відвідали місто Львів. -Розкажи мені про це місто більше. -Ане , якщо хочеш дізнатися про це місто більше , ось тобі книжка , прочитай , та може на зимніх канікулах ти зможеш поїхати у місто Львів.