Помогите. Составить к тексту № 1 вопросы № 2 - Yes/No, Who, When, Where, Why, or, tag. Пожалуйста только вопросы, сам № 1 не надо.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Did I get up at 6.30 yesterday? Who had breakfast? When did I get up? Where did I come? Why was my office closed? Was it Saturday or Sunday? There were not many people there,were there?