Помогите составить небольшой диалог на тему "фильм" Должно быть примерно 6-8 стро?

Помогите составить небольшой диалог на тему "фильм" Должно быть примерно 6-8 стро??ек. Заранее спасибо
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
-what do you think about new film with Leonardo Dicaprio? -oh,it is good,i have already wathed it -should i wath it? -sure,i think it is the best film that i have seen this year -what about special effects? -everything include spesial effects was good -ok i will watc it