Помогите составить предложение со словами с галочкой плииииииииииииииииииииииз.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
It is a good specialist. It is a pen, is not it? I often go abroad. I usually go on foot. Kate sometimes comes to visit me You are very beautiful This house is terrible My cat loves dry food Your gift is very nice In school, many children In March it's still cold In September we will go back to school