Помогите составить предложение your/ tried/ friends/ have/ skateboarding/ ever / , coffe/ new/ Dad/ has/ a/ maker/ bought/, known/ sandra/ long/ you/ how/ have?, long/ london/ for/ time/ lived/ Helen/ a/ has/ in?

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Have your friends ever tried skateboarding? Dad has bought a new coffee maker. How long have you known Sandra? Has Helen lived in London for a long time?