Помогите составить предложения,со словами: 1)drink/the/always/morning/We/in/tea. 2)TV/usually/in/My/evening/brother/the/watches. 3) in/doing/do/What/you/like/yor/free/time/?

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1. We always drink tee in the morning 2. My brother usually watches Tv in the evening 3. What do you like doing in your free time