Помогите составить рассказ о своей собаки Стеши таксе начинае со слов i`ve got a pet ........................ neme is и заканчивае oh,i lova .........................

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
I have got a pet. It is dog. Her name is Stesha. Stesha is (возраст). She likes to eat meat and special food for dogs. Stesha likes to play with her toys with me. My family love Stesha very much, and I love my dog!