Помогите срочно пожалуйста Допоможіть скласти речення із трьома словосполученнями

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1. На зустрічі ми вирішили поставити усі крапки над і. 2. Моєму товаришу не треба кидати гроші на вітер. 3. У новій школі я почувала себе не в своїй тарілці. 4. Ніхто його не тягнув за язик. 5. Зверху я бачила місто як на ладоні. 6. Ми зустрілися віч на віч. 7. Від новин у мене голова йде обертом. 8. Він зник, як крізь землю провалився я навела вісім речень, а ти будь-які три обери, які тобі до вподоби. В кожному з них присутні стійкі словосполучення(в моєму випадку це фразеологізми)