ПОМОГИТЕ СРОЧНО РЕШИТЬ ЗАДАЧУ!!! Група школярів з села виіхала на екскурсію до міста залізницею,довжина якоі становіить 200 км. Через деякий час школярі повернулися до села на автобусі,витративши на зворотній шлях на 1 годину м...

ПОМОГИТЕ СРОЧНО РЕШИТЬ ЗАДАЧУ!!! Група школярів з села виіхала на екскурсію до міста залізницею,довжина якоі становіить 200 км. Через деякий час школярі повернулися до села на автобусі,витративши на зворотній шлях на 1 годину меньше ніж потягом.Знайдіть швидкість автобуса.якщо відомо,що вона на 20км/год більша ніж у понятга,а довжина шосе між селом і містом становить 240км.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Можешь написать по русски?