Помогите To get to the bank you nead to tirn left here then work about 200 metes. Turn right onto Stockley Stret and you'l the park ob your l

Помогите To get to the bank you nead to tirn left here then work about 200 metes. Turn right onto Stockley Stret and you'l the park ob your left. Walk parst the main entrence to park and turn rite into Bromley Avene. Its oppostite the post offise. not far from here - probaly about 15 minites if you quickley. Youd better hurry as I think closes at five. исправить ошибки
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Чтобы попасть в банк СВАО, чтобы выключить оставил здесь потом работать около 200 метров. Поверните направо на Стокли ст и прис парк Обь слева. Прогулка parst главным входом в парк и превратить обряд в Бромли Авен. Его oppostite на почта. недалеко отсюда - быть может около 15 минут, если вы скорей. Вам лучше поторопиться, как мне кажется, закрывается в пять