Помогите!!! Unscramble the sentences. Перестав слова та запиши речення. 1 get / at / l /up / o'clock. / seven

Помогите!!! Unscramble the sentences. Перестав слова та запиши речення. 1 get / at / l /up / o'clock. / seven ---------------------------------------------------- 2 l/ the / morning. / in / am / sleepy ------------------------------------------------ 3 every / my / clean / teeth / l day. -------------------------------------------------- 4 always / my / l /bed. / make ------------------------------------------------- 5 o'clock. / school / to / go / eight / at / l ------------------------------------------------------------
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
I get up at seven o'clock. I am sleepy in the morning. I clean my teeth every day. I always make my bed. I go to school at eight o'clock.