Помогите вставить слова плз Ліс сяє кришталем. Ще вчора поля й вигони були ... ... , а сьогодні кожна ... травинка, кожна стеблина прибрана в мереживо і срібло. Морозець приємно пощипує щоки. Ледь ледь риплять сніжинки під нога...

Помогите вставить слова плз Ліс сяє кришталем. Ще вчора поля й вигони були ... ... , а сьогодні кожна ... травинка, кожна стеблина прибрана в мереживо і срібло. Морозець приємно пощипує щоки. Ледь ледь риплять сніжинки під ногами. Легко дихається цього ... ранку. Слова для довідки - сухий, сріблястий, білий, сірий, одноманітний, зимовий.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Поля й вигони були одноманітними а сьогодні кожна сіра травичка кожна стеблина  прибрана в сухе мереживо і  біле срібло.Легко дихається цього  зимового ранку