Помогите!!! Wpite the words in ABC order.Запиши слова за альфавитом. fruit,read, lion, jump, write, photo, tomato, doll, elephant ,goat, zebra,big, island, Ukraine, orange, ant, sing, volleyball

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Ant, big, Doll, elephant, Fruit, goat ,island ,Jump, Lion ,Orange, Photo, Read, Sing, Tomato, Ukraine ,Volleyball ,Write ,zebra