Помогите Write the question 1.We had a wonderful holiday. Where did you go? 2.I bought a new car last week 3.Nick and I had a great night out on Saturday 4.Ann's going to China next week 5.David earns more than $200000 a year 6...

Помогите Write the question 1.We had a wonderful holiday. Where did you go? 2.I bought a new car last week 3.Nick and I had a great night out on Saturday 4.Ann's going to China next week 5.David earns more than $200000 a year 6.They have so many children
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1.У нас был прекрасный отдых . Где ты был? 2.Я купил новую машину на прошлой неделе. 3.У меня с Ником был отличный вечер в субботу. 4.Энн уезжает в Китай на следующей неделе. 5.Дэвид зарабатывает больше чем  200000$ в год. 6.Они имеют так много детей.