Помогите задать общий вопрос на английском языке к предложению Last year I went to London and visited Westmiensten Abbery and Hyde park weth my perents

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Did you visit Westmiensten Abbery and Hyde park with your parents last year?
Гость
Did I go to London and visit Westminister Abbey and Hyde Park with my parents last year?