Помогите задать специальный вопрос 1.-............................ - They 're at home. 2.-......................

Помогите задать специальный вопрос 1.-............................ - They 're at home. 2.-.......................... - He' s nine. 3. -.......................... - She 's fine, thank you. 4. - ............................. - They've got a skate board/ 5. - ......................... - They are white.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1 Where are they 2 How old is she 3 How is she doing 4 What do they have 5 What color are they