Помогите,пожалуйста,вставить пропущенные слова и предложения.разговор между друзьями Bill and Dick.1____________2.Hi,Bill!3.Do you want to play?4_____________5._______________6.But I can't play Lego.7.Can you  play computer gam...

Помогите,пожалуйста,вставить пропущенные слова и предложения.разговор между друзьями Bill and Dick. 1____________ 2.Hi,Bill! 3.Do you want to play? 4_____________ 5._______________ 6.But I can't play Lego. 7.Can you  play computer games? 8_________________________________ 9.Do you like to play with a computer? 10.___________________ 11.__________________________ 12.Yes,I've got a robot. 13.Then let's play with it. 14._____________________________
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1.Hi Dick 2.Hi,Bill! 3.Do you want to play? 4.Yes,i do 5.Will you play Lego? 6.But I can't play Lego. 7.Can you play computer games? 8.Yes, i can 9.Do you like to play with a computer? 10.No. i do not.. 11.Have you got any toys? 12.Yes,I've got a robot. 13.Then let's play with it. 14.Ok.
Гость
1.Hello, Dick 4.Yes, I do. 5.You can come to my home and we can play Lego 8.Yes, I can 10. No, I don't like play with computer 11. Have you got a robot. 14. Good idea