Помогите!!!!!Запиши математичною мовою умову задачіМайстер виготовив на 4 деталі за годину більше ніж його учень За 5 годин майстер виготовить на 6 деталей більше ніж учень за 7 годин Скільки деталей за годину виготовляє майсте...

Помогите!!!!! Запиши математичною мовою умову задачі Майстер виготовив на 4 деталі за годину більше ніж його учень За 5 годин майстер виготовить на 6 деталей більше ніж учень за 7 годин Скільки деталей за годину виготовляє майстер і учень?