Поможіть будь ласка Дуже треба!!!! 1. на скільки відсотків зміниться ненульове значення виразу, якщо його збільшено втричі? 2. з пакета взяли половину всіх горіхів, потім - половину остачі, потім - половину нової остачі, нарешт...

Поможіть будь ласка Дуже треба!!!! 1. на скільки відсотків зміниться ненульове значення виразу, якщо його збільшено втричі? 2. з пакета взяли половину всіх горіхів, потім - половину остачі, потім - половину нової остачі, нарешті - половину нової остачі. після цього в пакеті залишилося 5горіхів. скільки горіхів було в пакеті спочатку? 3. Андрій загубив одну шахову фігуру. Яка ймовірність того, що вона - тура?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1)   число -   100%     3*число -   ?  (300*число)/число=300% 300%-100%=200% Ответ:на 200% 2) пусть x-начальное кол-во орехов.  теперь всё по пунктам: а)x б)x/2 в)x/4 г)x/6 д)x/8 [/8=5 Значит x=40. Ответ:40. 3) Всего шахмат-16     а тур только 2. Значит 2/16*100%=12,5% Ответ: 1/8 или 12,5%!