Поможіть пожалоста,плизззз!!!!обчисліть,яка маса фосфору(V)оксиду,взаємодіє з водою,якщо в результаті утворюється ортофосфатна кислота масою 9,8г. обчисліть,яка маса сульфатної кислоти утворюється в результаті взаємодії сульфур...

Поможіть пожалоста,плизззз!!!!обчисліть,яка маса фосфору(V)оксиду,взаємодіє з водою,якщо в результаті утворюється ортофосфатна кислота масою 9,8г. обчисліть,яка маса сульфатної кислоти утворюється в результаті взаємодії сульфур(VI)оксиду масою 4 г з водою
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Решение на листочке -------