Порівняйте властивості та функції ліпідів і вуглеводів. срочно!!!

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
  білки-функції 1) захисна 2) структурна (колаген входить до складу тканин, бере участь в утворенні рубця); 3) рухова (міозин бере участь у скороченні м'язів); 4) запасна 5) транспортна (гемоглобін еритроцитів переносить живильні речовини і продукти обміну); 6) рецепторна 7) регуляторна (регуляторні білки визначають активність генів); 8) білки-гормони беруть участь у гуморальній регуляції 9) енергетична вуглеводи-функції 1) енергетична 2) структурна (целюлоза, що входить до складу клітинної стінки у рослин); 3) запасаються (запас поживних речовин у вигляді крохмалю у рослин і глікогену у тварин)