Пошир і запиши речення. Надійшла осінь. Пожовкла трава. Листя почало сохнути. Подув вітерець. Хмаринки розповзлись. Ми повернулись.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Вже надійшла багряна осінь. На землі стирчала общипана пожовкла трава, де вже. Пізньої осені листя почало сохнути і гнити. На вулиці подув холодний вітерець. На ясному небі хмаринки швидко розповзлись. Ми повернулись рано вранці після довгої прогулянки.