Поставить в правильную форму 1. How long ... (work) for this company? 2. I ... (queue) for half an hour so far. 3. I ... (wait) for you 4. I ... (try) to catch a taxi for an hour now

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1. How long have you been working for this company? 2. I have been queuing for half an hour so far. 3. I have been waiting for you. 4. I have been trying to catch a taxi for an hour now.