Потрібно 10 речень у простому часі на англійській мові з перекладом.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
I worked. - я працював She worked. - вона працювала We went. - ми йшли  He forgot. - він забув  We watched TV after supper. - після вечері ми дивилися телевізор. Yesterday he went to Poltava - вчора він їздив до Полтави I played football yesterday. - я грав у футбол вчора. I thought about that - я думав про це. I did not with my dog yesterday. - я не грав зы своэю собакою учора. I saw a movie yesterday. - я бачив фільм учора.