Потрібно створити міні-твір з вживаннями канцеляризмів! прошу терміново! даю багато балів

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
<=> І він мовив: "Цей закон  відіграє  велику  роль  у  справі   зміцнення  зв’язків    між  обласними  центрами". Але йому ніхто не повірив. Я був згодний. Й "пішов" з ним. За мною одразу "пішли" усі. Відтоді ми з ним найкращі друзі. <=> Надеюсь, что помог Вам