Повідомленя на тему: міфи давньої Греції! Допоможіть будь-ласка)

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Міфи давньої Греції - це різноманітні легенди про життя богів. Воно яскраве, частіше зв'язано з самими людьми. Ці міфи достатньо давні, але деякі ситуації актуальні по сей день. Завдяки міфам, ми можемо відчути себе трішки богами. Кожний в цих легендах знайде для себе свого улюбленця. Чи то могутній Зевс, чи власна Гера, прекрасна Афродита, мудра та відважна Афіна Паллада, майстерний Гефест, охочий до війни Арес, веселий Діоніс, незвичний Пан та багато ще кого. Отож, закликаю читати міфи Давньої Греції та знаходити свого улюбленного бога.