Повідомленя про рослини,які занесені до червоноі книги 5-6 речень

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Рослини,які занесені до червоної книги потребують нашої допомоги. Щогодини,а можливо і щохвилини їх залишається все менше і менше. Рибу, яку ловлять люди,звірів,яких вбивають ти ж самі люди... Їх залишилось дуже мало,через нашу байдужість. Нумо,люди,давайте нарешті за думаємось про наше майбутнє!