Пояснить як вы розумиете выслив -Мова це не лыше засиб спилкування а й своеридна операцийна сисема такого великого компютера яким е суспильство

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Без мови не було б суспильства, отож мова е головною складовою взагалом суспильства. Без мови не буде держави. Мова це инструмент за допомогою якои мы можемо доказати що ми держава, и поки вона е ми будемо розвивати мову щоб инши поколиння дали розвивали цю велику операцийну систему.