Пожалуйста напишите рассказ на Английском, на тему "Как будет выглядеть мой город через 10 лет?" Заранее спасибо :3
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
I live in the beautiful city.In ten years I imagine it thriving and beautiful. A city where people want to live. So I want to ten years the city was ahead of all technology. I certainly hope so.