ПОЖАЛУЙСТА!!! ОЧЕНЬ СРОЧНО!!! ПРОШУ!!!My height___________ My weight___________ My eyes____________ My hair_____and_____ I am_______________ My________________

ПОЖАЛУЙСТА!!! ОЧЕНЬ СРОЧНО!!! ПРОШУ!!! My height___________ My weight___________ My eyes____________ My hair_____and_____ I am_______________ My________________
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
My height___________ is 1m 41 cm. My weight___________ is 46 kg. My eyes____________ are blue. My hair_____ is blond and_____ long. I am_______________ a girl. My________________ brother is young.