Пожалуйста помогите FILL IN SPEAK TELL SAY. USE THE PROPER TENSE меньше ...LOUDER PLEASE больше THE LEACHER... .КАКИЕ НУЖНО ВСТАВИТЬ СЛОВА В НАЧАЛЕ И В КОНЦЕ?????

Пожалуйста помогите  FILL IN SPEAK TELL SAY. USE THE PROPER TENSE <...LOUDER PLEASE> THE LEACHER... . КАКИЕ НУЖНО ВСТАВИТЬ СЛОВА В НАЧАЛЕ И В КОНЦЕ?????
Гость
Speak louder please, the teacher said.
Гость
Speak louder please, the teacher said.