Пожалуйста помогите как читается по русскому They say that appearances are important. On the one hand, this is true, on the other, this is not quite right. A handsome man or a pretty woman can have very unpleasant traits of ch...

Пожалуйста помогите как читается по русскому They say that appearances are important. On the one hand, this is true, on the other, this is not quite right. A handsome man or a pretty woman can have very unpleasant traits of char­acter and the opposite. We spend quite a lot of time together. She understands my problems and I can rely upon her. We have the same view on things and even if we argue we always find a compromise. Although she has her faults, nobody is perfect. Спасибо большое
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Зей сей зет еппириенсыс а импотент. Ван зе ван хенд,зыс ыс тру,он зе азе,зыс ыс нот квайт райт. Е хендсам мен о е претти вумен кен хев вери анплежент трейтс оф керектер енд зе опповзит.Ви спенд квайт е лот оф тайм тугезер.Ши андестендс май проблемс енд ай кен рилай апон хьо.Ви хев зе сейм вью он сингс енд ивн иф ви агью ви олвейс файнд е компромайз.Олсо ши хес хьо фолтс,набади ыс пьорфект.