Пожалуйста помогите! ! Мне нужно написать сочинение на тему "Что я думаю о современном образование". На русском языке. Помогите пожалуйста.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
My attitude to modern education is very good. I really like the new attitude of teachers to students, because earlier children whipped that very frightening modern students. Personally, my opinion is very good, I love learning. And I am grateful to our teaching