Пожалуйста, помогите написать письмо на английском про готов, вставив предложения в пропуски. Очень срочно нужно... Dear Sirs, I am writing to support _____ who _____. If they _____, _____ should _____. Besides _____. I request...

Пожалуйста, помогите написать письмо на английском про готов, вставив предложения в пропуски. Очень срочно нужно... Dear Sirs, I am writing to support _____ who _____. If they _____, _____ should _____. Besides _____. I request that something be done to help them.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Dear Sirs I am writing to support man who living with you If they give present,you should pass him to your home Besides anything