Пожалуйста помогите очень нужно Завтра английский язык номер 4 и 5

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1)Have 2) Name 3) Lie 4) Wings He isnt looking at me Our parents Don't smile My mum doesent wings at.... I can't see my brother
Гость
4. 1)smile 2)name 3)lie 4)wings 5. 1) He does not look at me. 2)Our parents are angry(можна не зляться, а плачут-cry) 3)Mum does not winks at Dad. 4)We don't have got three sons. И так далее