Пожалуйста помогите с планом по тексту "Романови яблука" на украинском!!!!!!!!!

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
         1. Храмовий празник у Тернiвщинi.              2. Дядько Роман виходить з вузлом.              3. Нiби не помiчає хлоп’ячих голiв.              4. Червонощоке яблуко на межовому стовпчику.              5. I на другому стовпчику спалахнуло яблуко.              6. Дiти зриваються з мiсця.              7. Яблука нiби не з дерева, а з неба.              8. Довго чимось райським пахне долоня.