ПОЖАЛУЙСТА ПРАВИЛЬНО ПЕРЕВЕДИТЕ There's only one way to save animals and wild habitats - conversation, that means protecting animals in danger by law, creating necessary conditions for their life. If this doesn't happen, many r...

ПОЖАЛУЙСТА ПРАВИЛЬНО ПЕРЕВЕДИТЕ There's only one way to save animals and wild habitats - conversation, that means protecting animals in danger by law, creating necessary conditions for their life. If this doesn't happen, many rare wild animals will soon have just one habitat - the zoo. ПОЖАЛУЙСТА ПРАВИЛЬНО ПЕРЕВЕДИТЕ
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Там только один способ спасти животных и диких мест обитания - разговор, что означает защиту животных в опасности по закону, создавая необходимые условия для их жизни. Если этого не произойдет, многие редкие дикие животные скоро будет только один обитания - зоопарк.
Гость