Пожалуйста. Сделайте мини-сочинение на 4-5 предложений. На тему- "Какой бы я хотел космический город". Можно с переводом, но не обязательно.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
If I had a space city.... If I had a space city, there are would be a lot of animals which are able to speak any languages they want . And I would be a president , and also I would bring back my relatives , build detache house them....