Пожалуйста составьте рассказ 10 предложений по этим вопросам: 1)What jobs do you know? 2)What do you expect from your future job? 3)What do yo want to be?Why? 4)What skills do you have? 5Will you be a good specialist? 6)What ar...

Пожалуйста составьте рассказ 10 предложений по этим вопросам: 1)What jobs do you know? 2)What do you expect from your future job? 3)What do yo want to be?Why? 4)What skills do you have? 5Will you be a good specialist? 6)What are your plans aftev school?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1) Architect. Builder. Lawyer. 2) In the future, I will Programmist 3) I wanna be Programmist because for this job u can earn a lot of money