Пожалуйстааааа Imagine that you are one of the Russian students. Tell the correspondent your impressions about one of the sights of London you have visited already. Use: have a great time in London, like ... most of all, unforg...

Пожалуйстааааа Imagine that you are one of the Russian students. Tell the correspondent your impressions about one of the sights of London you have visited already. Use: have a great time in London, like ... most of all, unforgettable place / view / time, be famous for, learn about history, buy some souvenirs, take photo of ..., admire the place, it was great / fantastic
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Представьте, что вы один из российских студентов. Скажите корреспондентом своими впечатлениями об одной из достопримечательностей Лондона, которые вы уже посетили. Использовать: прекрасно провести время в Лондоне, как ... главное, незабываемое место / вид / время, быть знаменитой, познакомиться с историей, купить сувениры, сфотографировать ..., восхищаться, это было здорово / фантастика