Позначте безсполучникове складне речення з однорідними частинами а. Десь зовсі?

Позначте безсполучникове складне речення з однорідними частинами а. Десь зовсі?? недалеко обізвалися голоси, застукотіли копита б. Сподівається, жде кожна мати: знову з'їдуться діти Додому в. Видать, так завжди буває на білому світі: богам більше перепадає щастя... г. Вимерла мова в устах народу - вимер і народ д. Вийшла на берег і спинилася у подиві: уся гавань була заповнена вітрильниками, великими й малими лодіями, довбанками й човнами
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Варіант а.  (одночасність або послідовність подій).