Позначте назву речовини добре розчиненої у воді1 кальцій фторид         2 аргентум (1)нітрад3 купрум (2)гідроксид4 аргентум (1) хлорид                     швидше

Позначте назву речовини добре розчиненої у воді 1 кальцій фторид          2 аргентум (1)нітрад 3 купрум (2)гідроксид 4 аргентум (1) хлорид                     швидше
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
обре розчиняється у воді аргентум нітрат AgNO3. загляните в таблицу растворимости