PПоясніть слова українського мовознавця Л.Булаховського: “Різноманітність прислівників є виразною рисою індивідуальності української мови”.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Українська мова багата на прислівники. Слова живуть в народі, і здивовують своєю красою та  різноманітністю. Це особливість нашої мови, її  виразна індивідуальна риса.