Прачытайце апорныя словазлучэнни и сказы.дапоунице их иншыми словами,каб атрымалися развитыя простыя ци складаныя сказы,у тым лику з аднародными членами.складице тэкст тыпу ап

Прачытайце апорныя словазлучэнни и сказы.дапоунице их иншыми словами,каб атрымалися развитыя простыя ци складаныя сказы,у тым лику з аднародными членами.складице тэкст тыпу ап исання на тэму "Поздняя восень". Асирацели палетки.Пачарней лес.Аблятаюць лясты.Курлыкаюць журавы.Стракаты дыван.Сонца хаваецца.Выплыли хмарки.Пахмурнела неба.Имжыць дождж.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
чытайце апорныя словазлучэнни и сказы.дапоунице их иншыми словами,каб атрымалися развитыя прваіп